Diyarbakır Halı Yıkama

Diyarbakır Halı Yıkama

Diyarbakır Halı Yıkama işinde İddia etmiyoruz! Yaptığımız işi söylüyoruz. En iyi Diyarbakır halı yıkama hizmeti gerçekten de bizde! Diyarbakır ilinin genelinde başarılı hizmetler vermeye devam ediyoruz.

Diyarbakır Halı Yıkama – Hizmetimiz Nedir?

Yünden ya da ipekten sık bir şekilde dokunan makine ya da el dokuması halılar, yapıları itibariyle zamanla tozlanırlar ve pislenirler. Sık dokunan iplik malzemesi bünyesinde kir ve tozu tutma kabiliyeti gösterir. Özellikle ıslandıklarında milyonlarca bakteriye ev sahipliği yaparlar.

Düzenli olarak halı yıkama hizmeti alınmadığında, halı içerisinde çoğalan bakteri ve mikroplar, halı ile birlikte aynı ortamı paylaşan insanların sağlığına ciddi zararlar verebilecek yapıya ulaşır.

Birçok kişi elde halı yıkama yaparak, halı içerisindeki mikropları ya da bakterileri yok ettiklerini sanırlar.

Oysa ki elde halı yıkansa bile, halının dibinde çoğalmaya devam eden bakteri ve mikroplar tam olarak yok edilememiştir.

Diyarbakır Beyza Halı Yıkama firması olarak son teknoloji makinelerle halı yıkama hizmeti veriyoruz. Tamamen el değmeden ve özel tekniklerle halınızı hijyenik hale getiriyoruz.

Diyarbakır Beyza Halı Yıkama
Diyarbakır Beyza Halı Yıkama

Diyarbakır Detaylı Halı Yıkama

Diyarbakır Detaylı halı yıkama işlemi, halıların derinlemesine temizliğini ifade eder. Bir halıyı yalnızca su ve köpük ile yıkamak yeterli değildir. Aynı zamanda halıda bulunan mikrop ve bakterilerden de halının arındırılması gerekir. Bu işlem ise son teknoloji cihazlar ve deneyimli personel vasıtasıyla gerçekleştirilebilir.

Detaylı halı yıkama işleminde aşağıdaki aşamalardan söz edebiliriz:

  • Malzemelerin hazırlanması,
  • Ön temizleme,
  • Steril hale getirme,
  • Yıkama ve
  • Kurutma

Diyarbakır Halı Yıkama Aşamaları

Öncelikle bize ” Diyarbakır halı yıkama servisine” ulaşan talebe göre, müşterilerimizin mekanlarına gideriz ve temizlenecek olan halıları teslim alırız. Aldığımız her ürünü etiketleriz. Böylece herhangi bir karışıklığa sebebiyet vermemiş oluruz.

Daha sonra fabrikamızda halıları toz alma işleminden geçiririz. Toz alma işlemi sonucunda halı üzerindeki kaba pislikler ve tozlar giderilmiş olur. Artık halı yıkama işlemine geçebiliriz.

Halıda kullanılan malzemenin türüne göre yıkama şampuanı ve bazı deterjanları karıştırarak işe başlarız. Daha sonra karışımı halı yıkama makinesine aktarırız.

Halıları yıkama makinesinde birkaç defa yıkarız. Halı yıkama makinesi özel tasarıma sahip, merdaneli cihazlardır.

Yıkama işleminden sonra halılardaki suyun giderilmesi için özel bir odaya halıları alırız. Bu işlem durulamadır.

Durulama işleminden sonra halıların iyice kurutulması gerekir. Çünkü bakteriler nemli ortamı severler. Özel fırınlara sahip kurutma odalarında ya da güneş odalarında halıların iyice kurutulmasını sağlarız.

Son olarak hav alma işlemini uygularız. Yıkamadan sonra halı yüzeyinde kalan iplik parçalarını temizleriz. Son kontrollerden sonra halılara parfüm işlemini uygularız.

Artık halılarınız temiz ve hijyen bir şekilde teslim edilmeye hazırdır.

Halı Yıkama Hizmet Türlerimiz

Fabrikada yıkama başta olmak üzere, yerinde halı yıkama ve diğer halı yıkama hizmet türlerimizden bir tanesini tercih edebilirsiniz.

Peki ama yerinde halı yıkama işlemini neden tercih edeceksiniz?

Tabi ki fabrikada halı yıkama hizmetinin birçok açıdan üstünlüğü var. Ancak ara temizlik işlerinizde yerinde yıkama hizmeti zamandan kazanmanızı sağlayacaktır.

Buharlı ve köpüklü özel halı yıkama aparatlarımızla, evinize ya da ofisinize geliyor, halılarınızı tertemiz yapıyoruz.

Süper hijyen halı yıkama hizmetinin ayrıcalıklarından faydalanmak istemez misiniz?

https://www.diyarbakirbeyzahaliyikama.com adresini ziyaret ederek, hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz veya bizi numaralarımızdan arıyabilrsiniz.

Leave a comment

Call Now ButtonHemen Ara !!